• Nasze drzwi harmonijkowe produkowane są z najwyższej jakości materiału PVC.

• Wszystkie wzory są trwałymi, nadrukami – nie okleiną. Łatwe w utrzymaniu i użytkowaniu.

• Bardzo prosty montaż, nie wymaga specjalisty. Można je zamontować w każdym otworze, w istniejącej ościeżnicy: drewnianej, betonowej, metalowej lub z regipsu.

• Wszystkie elementy konieczne do montażu znajdują się w komplecie. Można je samodzielnie rozszerzać i zwężać dopasowując do istniejącego otworu drzwiowego.

Drzwi harmonijkowe – seria Classic

W tej serii proponujemy drzwi zarówno z szybami jak i bez, na miękkim lub sztywnym zawiasie, zamykane na magnes lub na klamkę-gałkę z kluczykiem. Wzory drzwi to klasyczne, najbardziej popularne w naszych domach gatunki drewna.

Olcha

Buk

Czereśnia

Mahoń

Jesion

Orzech

Biały dąb

Biały

Szary

Czarny

Drzwi harmonijkowe – seria Forte

W tej serii proponujemy Państwu bogate, eleganckie wzornictwo. Wzory drzwi z wyraźnymi słojami drewna, dopasowane do paneli podłogowych.

Jasny dąb

Wenge

Dąb sonoma

Dąb bielony

Dąb kaukaski

Dąb

Aluminium

Biały

Dlaczego warto wybrać drzwi harmonijkowe?

W swoim domu lub mieszkaniu musisz liczyć się z każdym metrem kwadratowym? Jeśli tak, drzwi harmonijkowe przesuwne to rozwiązanie dla ciebie. To znakomity sposób na to, by zaoszczędzić cenną przestrzeń w niewielkich pomieszczeniach.

Drzwi łamane składają się z ruchomych, połączonych ze sobą lameli, umieszczonych na specjalnej prowadnicy. To właśnie ten mechanizm pozwala im składać się niczym harmonijka, a tym samym – nie kolidować z przedmiotami w pobliżu w trakcie otwierania i zamykania.

Drzwi harmonijkowe sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach, ale i biurach, gabinetach, pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Modny wygląd i wysoka jakość

Drzwi harmonijkowe dostępne w naszym sklepie, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkowane z najwyższej jakości PVC, są trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. W ofercie naszego sklepu, znajdziesz modne, klasyczne drzwi harmonijkowe z nadrukiem drewnopodobnym, które z łatwością dopasujesz do paneli podłogowych. Drzwi pokrywamy trwałymi nadrukami – nie okleiną, dzięki czemu są wytrzymałe, a zarazem łatwe w czyszczeniu.

Drzwi harmonijkowe na wymiar – prosty montaż

Montaż naszych drzwi łamanych nie wymaga obecności specjalisty – bez problemu zrobisz to sam! Drzwi harmonijkowe, możesz umieścić w dowolnego rodzaju ościeżnicy. Jeśli nie znajdziesz interesującego cię wymiaru, bez obaw – wszystkie elementy dostępne w zestawie montażowym można rozszerzać i zwężać, dopasowując je do dostępnego otworu drzwiowego.