TO, CO NAS ODRÓŻNIA, TO STYL!

Tapicerka drzwiowa, kiedyś bardzo popularna, dziś przeżywa swój renesans dzięki nowoczesnemu wzornictwu.

Powodów jest przynajmniej kilka. Dwa najważniejsze związane są z podstawowymi funkcjami tapicerek, czyli z poprawą izolacji termicznej i akustycznej.

• Niewiele osób wie, że dzięki zastosowaniu tapicerki można uszczelnić drzwi, zapobiegając ucieczce ciepła i podwiewaniu z klatki schodowej.
• Oprócz ograniczenia strat ciepła i co za tym idzie – kosztów ogrzewania, tapicerka drzwiowa w znacznym stopniu zniweluje hałas dobiegający z klatki schodowej, poprawiając tym samym komfort w mieszkaniu i chroniąc naszą prywatność. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na spokojnej, intymnej atmosferze w miejscu zamieszkania.

Tapicerka drzwiowa – seria Modern
T3 Karo Małe

Tu polecamy serię T3 KARO i T3 PASY, to nowoczesna, produkcyjnie pikowana, klejona tapicerka z przepięknej polskiej eco-skóry w kolorach odpowiadających nowoczesnym trendom: szary – najmodniejszy teraz kolor chociaż zimny, pięknie komponujący się z panelami o ciepłych odcieniach drewna, ecru – do stylowego, jasnego wnętrza, czekolada – idealnie podkreślająca modny kolor ścian w odcieniach ciepłej szarości, cappucino – stylowe, eleganckie wnętrza, czarny i biały – nieprzemijająca klasyka i elegancja, srebrny – nowoczesność w każdym domu

Antracyt

Jasny szary

Szary

Ecru

Czekolada

Cappucino

Tapicerka drzwiowa – seria Modern T3 Karo Duże

Biały

Czarny

Tapicerka drzwiowa – seria Modern T3 Pasy Szerokie

Biały

Szary

Tapicerka drzwiowa – seria Glamour

Kolekcja stworzona z myślą o tych, którzy estetykę aranżacji przestrzeni pragną połączyć z funkcjonalnymi rozwiązaniami.

W przypadku obić na drzwi w stylu Glamour jedno jest pewno: będą zwracać na siebie uwagę. Design, kolorystyka, precyzyjne szycie gwarantują luksusowy efekt, który zawsze wzbudza zainteresowanie i zachwyt.

Tu znajdziecie model T3 KARO DUŻE i T3 KARO LAKIER w 5 modnych kolorach.

Jasny złoty

Brązowe złoto

Srebrny

Czerwony lakier

Biały lakier

Czarny lakier

Tapicerka drzwiowa – seria Elegance T1 Romby

Tu polecamy serię T1 ROMBY – kiedyś wyłącznie w pokojach Zarządu – w kolorze bordo, dziś w naszych mieszkaniach, w których uwielbiamy ciepły beż.

Przeszyte kwadraty i romby na eleganckiej, co warto zaznaczyć polskiej eco-skórze (doskonała jakość, bezzapachowa) podnoszą prestiż trochę dziś zaniedbanego pomieszczenia jakim jest przedpokój, a przecież niezwykle ważnego i pełniącego funkcję reprezentacyjną, w którym wita się gości.

Tapicerkę T1 proponujemy w 5 modnych odcieniach

Kremowy beż

Jesion

Jasny kasztan

Popiel

Orzech

Tapicerka drzwiowa – seria Classic T2 Półksiężyce

Tradycyjny wzór T2 PÓŁKSIĘŻYCE komponujące się z wnętrzem zarówno nowoczesnym jak i eleganckim.

Dostępny w 6 kolorach popularnych paneli podłogowych i drzwi wewnętrznych, po to, by dopasować idealnie do pozostałych elementów stolarki w naszym mieszkaniu.

Olcha ciemna

Biały dąb

Biały

Buk jasny

Czereśnia

OBICIA NA DRZWI – ODŚWIEŻENIE WNĘTRZA

Nawet jeśli po latach nasze stare drzwi są jeszcze zupełnie sprawne i spełniają swoją funkcję, trudno uniknąć śladów ich użytkowania – takich jak rysy, otarcia czy

wgniecenia. Bywa też, że po wykonanym remoncie, stare drzwi zupełnie nie pasują do nowego wnętrza. W takiej sytuacji, niekoniecznie musimy wymieniać drzwi –

wystarczy drobny lifting, który wykonać można dzięki tapicerce na drzwi wejściowe. W ten sposób, można błyskawicznie nadać świeży i estetyczny wygląd nawet

zniszczonym drzwiom, a tym samym – wpłynąć pozytywnie na charakter całego pomieszczenia.

Gdy znudzi się nam kolor lub styl tapicerki – niewielkim nakładem pracy i jeszcze mniejszym kosztem, zmienimy ją na nową – w innym stylu i odcieniu.

TAPICERKA TO NIE TYLKO FUNKCJONALNOŚĆ – TO RÓWNIEŻ STYL

Czym wyróżniamy się na rynku?

  • we wszystkich modelach tapicerek drzwiowych, używamy grubej 1,5 cm gąbki izolacyjnej T21 ( gęstość 21 kg/m3),
  • wykorzystujemy wysokiej jakości, bezzapachową, polską eco-skórę w serii Elegance,
  • opracowaliśmy wzory obić na drzwi dla każdego: klasyczne i nowoczesne,
  • oferujemy szeroki wybór kolorów dopasowany do najnowszych trendów rynkowych,
  • możliwość dopasowania do każdego wymiaru drzwi, z tolerancją wymiaru-zapas.,

Tapicerki drzwiowe firmy Standom to bardzo dobra jakość i nowoczesne wzornictwo. Można wybrać odpowiedni wzór i kolor, dostosowując go do charakteru wnętrza.