Nasze drzwi harmonijkowe znajdziesz w sklepach Bricomarche

Nasze drzwi harmonijkowe znajdziesz w sklepach Bricomarche

   Dokładając starań, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, drzwi harmonijkowe wprowadziliśmy również do popularnych marketów budowlanych Bricomarche. Odwiedź jeden z nich, aby sprawdzić jakość naszych produktów i wybrać odpowiedni model drzwi harmonijkowych, który będzie idealnie dopasowany do stylistyki twojego mieszkania.

   Dlaczego warto wybrać drzwi harmonijkowe?

   Drzwi harmonijkowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych skrzydeł drzwiowych, jeśli dysponujesz małą, nieustawną przestrzenią. Tzw. harmonijki otwierają się tylko w przestrzeni ościeżnicowej, dzięki czemu nie zabierają miejsca w ciasnym pomieszczeniu. Drzwi harmonijkowe niwelują również ryzyko obijania się skrzydła o meble i ściany.

   Inną zaletą naszych drzwi harmonijkowych jest bardzo prosty montaż, którego dokonasz bez pomocy specjalisty. Do zestawu dołączamy niezbędne akcesoria montażowe, dlatego nie musisz przejmować się dokupowaniem dodatkowych elementów.

   Gdzie znajdziesz nasze drzwi harmonijkowe?

   Odwiedzając Bricomarche sprawdź dział z skrzydłami drzwiowymi i ościeżnicami. Znajdziesz tam nasze drzwi harmonijkowe w zestawach zawierających akcesoria montażowe. Spośród naszej oferty z pewnością wybierzesz modele, które idealnie sprawdzą się w przestrzeni wymagającej oszczędzania miejsca.

   Oferujemy drzwi harmonijkowe pokryte nadrukami, co zapewnia im trwałość i odporność na blaknięcie koloru. Wybierz swój model spośród ofert drzwi drewnopodobnych i jednokolorowych, jak i tych z efektownymi przeszkleniami.

   Sprawdź mapę i dowiedz się, w których marketach Bricomarche szukać naszych produktów!