Tapicerka drzwiowa łączy pragmatyzm i estetykę. Elegancki design, szeroka paleta kolorystyczna i nowoczesne wzornictwo gwarantują szykowny efekt bez konieczności ponoszenia znacznych kosztów finansowych. Odkryj 5 powodów, dla których warto zainwestować w modne obicia na drzwi wejściowe.

Zapewnij sobie maksimum prywatności

Męczą Cię hałasy dobiegające z zewnątrz o różnych porach dnia i nocy? Zadbaj o ciszę i spokój, na które zasługujesz. Tapicerka drzwiowa oprócz tego, że pięknie wygląda, genialnie sprawdza się jako izolacja akustyczna. Skutecznie tłumi dźwięki dochodzące z klatki schodowej, a także te wychodzące z mieszkania. Możesz więc realnie podnieść jakość odpoczynku w domowych warunkach i zapewnić sobie poczucie prywatności.

Inwestycja, która się opłaca

Tapicerka drzwiowa jest nie tylko świetnym sposobem na to, by odmienić wygląd starych drzwi bez sporych nakładów pieniężnych. Specjalna gąbka T21 (gęstość 21 kg/m3) o grubości 1,5 cm, której używamy we wszystkich modelach obić, maksymalnie podwyższa izolację termiczną. To właśnie dzięki niej drzwi są bardzo dobrze uszczelnione, a więc z budynku nie ucieka ciepło. Precyzyjnie wykonana tapicerka eliminuje też podmuchy z klatki schodowej. Wszystko to sprawia, że w pomieszczeniach utrzymuje się optymalna temperatura, a zużycie energii pozostaje na stałym poziomie.

Ekspresowa metamorfoza

Stare drzwi jak nowe? To możliwe! A co najważniejsze, nikt nie pozna, że zostały poddane renowacji. Tapicerka drzwiowa to jeden z najtańszych sposobów, by używanym drzwiom dać drugie życie. I to w estetyczny sposób. Obicie możesz dobrać w kolorze i stylu, który idealnie wpisze się w aranżację wnętrza mieszkania lub domu.

Szybki i łatwy montaż

Decydujesz się na samodzielny montaż tapicerki na drzwi? To naprawdę jest proste. Realizowane przez nas zamówienia są wyposażone we wszystkie niezbędne elementy. Dodatkowo potrzebny będzie jedynie młotek i ostre nożyczki.

Komfort dedykowany Tobie

Tapicerka drzwiowa, którą proponujemy, jest wykonana z wysokogatunkowej ekoskóry od polskich dostawców. Surowiec i sposób produkcji sprawia, że obicie nie wymaga specjalnej konserwacji. A co równie ważne: bardzo łatwo usunąć z niego różne zabrudzenia.
Sprawdź wszystkie dostępne modele tapicerek drzwiowych.