Tapicerka drzwiowa to znany jeszcze z poprzedniego wieku sposób na odnowienie i wyciszenie drzwi. Niemniej jednak produkt ten nie tylko pełni funkcję ozdobną, ale jest też bardzo praktyczny. Zastosowanie tapicerki drzwiowej pozwala na rozwiązanie kilku codziennych problemów i poprawia komfort mieszkania domowników. Jeśli zależy Ci na spokoju i ograniczeniu hałasów, tapicerka do drzwi zapewni Ci ten komfort, ponieważ, bardzo dobrze wygłusza pomieszczenia. Efektem jej zastosowania są takie, że docierające do mieszkania dźwięki są wytłumione, a odgłosy z zewnątrz zdecydowanie mniej słyszalne. Sprzyja to dobremu odpoczynkowi. Tego rodzaju obicie drzwiowe , jest dodatkową warstwą drzwi, która ociepla też skrzydło. To przekłada się na oszczędność – ogrzane powietrze zostaje w pomieszczeniu, przez co nie trzeba grzać zbyt intensywnie.
Tapicerki drzwiowe nadają wnętrzom ciepły, elegancki wygląd i sprawiają, że przedpokój staje się bardziej przytulny, Nie można również zapomnieć o aspekcie dekoracyjnym obić drzwiowych . Nowoczesne tapicerki drzwiowe wpisują się w trendy wnętrzarskie. Piękne pikowane obicia drzwiowe w modnych odcieniach szarości , srebra, eleganckiej czerni będą znaczącym elementem dekoracji nowoczesnego przedpokoju. Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań również znajdą coś dla siebie. Stonowane beże, ciepłe brązy z eleganckimi przeszyciami powinny zaspokoić ich potrzeby. Tapicerka drzwiowa może też okazać się dobrym wyborem ze względu na bezpieczeństwo Twoich dzieci. Potknięcie się i upadek na zwykłe drzwi może być bolesny i spowodować zranienie. Tapicerka jest gruba i miękka, dzięki czemu będzie pełnić również funkcję asekuracyjną. Dodatkowo nie wymaga ona szczególnej pielęgnacji, a zabrudzenia usuniemy wilgotną szmatką z mydłem lub płynem do naczyń.

NOWE DRZWI CZY TAPICERKA?

Masz stare, porysowane skrzydło, a może odchodzi od niego okleina ? Twoje drzwi mają wgniecenia, a może po prostu nie wyglądają już dobrze, nie pasują do przedpokoju po remoncie? Nie chcesz ich wymieniać , masz dosyć remontu. Wymiana drzwi to straszny bałagan i wysokie koszty. Mamy dobrą wiadomość! Nie musisz ich wymieniać Tapicerka na drzwi to świetne rozwiązanie, dzięki któremu odświeżysz zamontowane już dawno temu drzwi. Jest to sposób na pewno tańszy i mający wiele zalet. Montując obicie drzwiowe , możesz zakryć wszystkie mankamenty drzwi, szczególnie uszkodzenia mechaniczne, które psują estetykę. Jest to dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy drzwi sprawują się wciąż bardzo dobrze, ale nie mają już dawnych walorów wizualnych. Oferujemy produkty w szerokiej gamie kolorystycznej
W naszej ofercie znajdziesz tapicerki bardzo eleganckie, pasujące do ekskluzywnego biura czy gabinetu, a także prostsze, które doskonale odnajdą się w zwykłym domu. Wszystkie nasze tapicerki drzwiowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów – eco skóry produkcji polskiej i pianki poliuretanowej. Eco skóra to materiał, który świetnie imituje wygląd skóry i na dodatek jest zupełnie nieprzemakalny. Nie przepuszcza też powietrza. To właśnie dzięki temu tapicerka może pełnić funkcję izolacyjną.
Pianka poliuretanowa zapewnia produktowi trwałość i odporność. Jest również niepodatna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. To materiał niezwykle elastyczny, dzięki czemu nie sposób trwale go odkształcić. Nie musisz obawiać się, że obicie zniszczy się po krótkim czasie i szybko straci swoje walory. Możesz być pewien, że zakupiona tapicerka drzwiowa będzie służyć Ci przez wiele lat.

OBICIE NA DRZWI WEJŚCIOWE

Wszyscy znamy powiedzenie, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie!
Przedpokój , wejście do domu to wizytówka naszego domu. Wejście do budynku sporo mówi o danym miejscu i o jego gospodarzu. Może zachęcać lub zniechęcać do wejścia . W celu poprawienia wyglądu drzwi , ale również elewacji wykorzystaj tapicerkę na drzwi wejściowe. Produkt możesz zastosować w różnego typu budynkach: własnym domu, firmie czy innym miejscu użyteczności publicznej. Może nie chcesz żeby z Twojego gabinetu wydostawały się ważne treści i musisz zciszać głos, kiedy mówisz coś, co nie jest przeznaczone dla wszystkich? W takiej sytuacji obicie drzwiowe to bardzo dobre rozwiązanie.

TAPICERKA DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

Montaż tapicerki to bułka z masłem. Bez obaw, nie potrzebujesz fachowca. Założenie obicia drzwiowego nie sprawi Ci żadnych trudności. Poradzisz sobie z tym zadaniem nawet bez pomocy fachowej ekipy. W zestawie z produktem znajdują się elementy, które umożliwią Ci łatwą i bezproblemową instalację. Tapicerka drzwiowa do samodzielnego montażu zawiera też dołączone gwoździe montażowe, pinezki tapicerskie, taśmę maskująca oraz szczegółową instrukcję. Wykorzystując kilka podstawowych narzędzi, szybko okryjesz swoje drzwi tapicerką.